Orální centrum ETA Sonetic 2707 90000 bílý

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 10

Orální centrum ETA SONETIC s technologií MOVE+ a microBUBBLES a chytrým dvouminutovým časovačem s půlminutovými intervaly pro šetrné čištění.

2 999 Kč    
Kód produktu ETA270790000
Značka ETA
Kategorie Zubní kartáčky
 

Popis:

Komplexní péče o vaše zuby

Rádi byste si čistění zubů a mezizubních prostor zjednodušili a zefektivnili? Seznamte se s orálním centrem ETA Sonetic 2707 90000 v bílém provedení, které vám každý den zajistí jedinečnou a kompletní péči o vaše zuby v několika krocích.

Sada obsahuje ty pravé pomocníky pro dokonalou dentální hygienu:

  • 3x hlavici kartáčku
  • 3x ústní trysku
  • 1x nástavec na čištění jazyku
  • 1x ortodontickou trysku na čištění fixních rovnátek

Pro prevenci i řešení stomatologických obtíží

Citlivé zuby, krvácivé dásně, ale i zvýšená kazivost může být důsledkem špatně vyčištěných zubů. Revoluční technologie orálního centra ETA běžné manuální kartáčky mnohonásobně překoná. Kartáček ETA Sonetic účinně čistí zubní plak i mezizubní prostory a je nápomocný v prevenci proti zubnímu kazu, kameni, zánětu dásní, nepříjemnému zápachu z úst a parodontóze.

Sonický kartáček

Kartáček se sonickou technologií MOVE+ dokáže vyčistit vaše zuby až 31000 pohyby za minutu, což je rychlost, kterou s běžným manuálním kartáčkem nejste schopni vyvinout. Výsledkem je efektivnější odstranění plaku a bakterií. Technologie microBUBBLES pak precizně čistí nečistoty i v mezizubním prostoru.

Kartáčkové hlavice s barevným odlišením a kvalitními štětinami jsou speciálně navržené tak, aby přesně kopírovaly tvar zubů a linii dásní. Jemná sonická masáž zajistí perfektní prokrvení dásní, které jsou základem zdravých zubů.

Abyste si zuby čistili dostatečně dlouho (dle doporučení lékařů 2 minuty), disponuje kartáček chytrým dvouminutovým časovačem s 30vteřinovými intervaly – každé části ústní dutiny tak můžete věnovat stejnou péči.

Na výběr máte ze 3 režimů čištění – intenzivní, šetrné a masážní. Kartáček je vhodným řešením i pro osoby se zubními implantáty, fixními rovnátky, můstky a korunkami.

Ústní sprcha

Ústní sprcha nahrazuje čištění mezizubních prostor zubní nití, o které se pomocí silného tlaku vody postará citlivě, ale účinně. Tenký proud se dostane i do nejužších mezer a vyčistí i místa, do nich se kartáčkem běžně nedostanete. Tlakem si navíc masírujete dásně, které se tak lépe prokrví.

Sprcha je vybavena zásobníkem vody o objemu 150 ml přímo na rukojeti a minifiltrem proti usazování vodního kamene. Ústní sprcha je stejně jako kartáček vhodným řešením pro osoby nosící zubní implantáty, fixní rovnátka, můstky a korunky.

Kompletní vybavení pro váš zářivý úsměv

Oba pomocníci orálního centra ETA Sonetic v sobě mají zabudovanou Li-ion baterii s mimořádně dlouhou výdrží, stačí je jen postavit na nabíjecí stojan a nechat dobít. Světelný ukazatel vám poskytne informace o provozu a potřebě nabití.

Bezpečnou manipulaci vám zajistí vodotěsný povrch obou spotřebičů. Stojan nabízí odkládací prostor i pro veškeré příslušenství orálního centra, a tak si na něj můžete odložit hlavice, trysky a nástavec na čištění jazyka. Díky barevnému rozlišení kartáčků a trysek může centrum používat celá vaše rodina. V případě nutnosti lze kartáčkové hlavice, trysky i nástavec dokoupit.

 

ETA na tento produkt navíc poskytuje bezplatnou prodlouženou záruku 3 roky na akumulátor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

Nezařazeno:
Typ: sonický
Počet oscilačních pohybů za minutu: 31000
Úložný prostor: ano
Ústní sprcha: ano
Zdroj energie: aku (Li-ion)
Časovač: ano
SMART Funkce: ne
Objem nádržky (na vodu): 150 ml

Rozměry produktu:
Šířka: 16 cm
Výška: 29.5 cm
Hloubka: 13.5 cm
Hmotnost: 0.64 kg

Rozměry balíku:
Šířka: 18.5 cm
Výška: 22.5 cm
Hloubka: 11 cm
Hmotnost: 0.954 kg

Specifikace:

Orální centrum
* Kombinace sonického zubního kartáčku a ústní sprchy

Sonický kartáček:
* Šetrné čištění zubů a dásní díky sonické technologii MOVE+ (až 31000 pohybů/min.)
* Kartáček je mimo jiné vhodný také pro osoby s citlivými zuby a dásněmi náchylnými ke krvácení (pomáhá zlepšovat a udržovat dásně zdravé)
* Odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory lépe, než běžné manuální kartáčky - technologie microBUBBLES účinně čistí nečistoty i v mezizubním prostoru
* Barevně odlišené kartáčky s kvalitními štětinami (DuPont)
* 3 režimy čištění: intenzivní, šetrné a masáž pro lepší prokrvení dásní
* Chytrý 2minutový časovač - pro rovnoměrné čištění jednotlivých částí úst každých 30 sekund upozorní na přechod k další části

Ústní sprcha:
* Šetrný a účinný systém čištění chrupu a mezizubních prostor
* Díky silnému proudu vody odstraňuje zubní plak, nečistoty a bakterie z mezizubního prostoru a zpod dásní
* Ideální pro každodenní ústní hygienu jako doplněk čištění zubů, pro čištění implantátů, fixních rovnátek, můstků a korunek
* Pomáhá v prevenci proti zubním kazům, zubnímu kameni, krvácivosti dásní, zánětu dásní, nepříjemnému zápachu z úst a parodontóze
* Masíruje a lépe prokrvuje dásně; zároveň zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti
* Zásobník vody o objemu 150 ml
* Minifiltr proti usazeninám vodního kamene
* Extrémně dlouhá výdrž
* Akumulátorový provoz - 3.7 V Li-ion
* Bezdrátová (indukční) technologie nabíjení pro pohodlnou a bezpečnou obsluhu (vodotěsný povrch)
* Voděodolné provedení IPX7
* Světelná signalizace provozu a nabíjení
* Pracovní tlak čerpadla (režim N,S,P): 100;60;30-140 PSI
* Prodloužená záruky 3 roky na akumulátor

Příslušenství:
* 3x hlavice kartáčku s barevným odlišením
* 3x ústní tryska s barevným odlišením
* 1x nástavec na čištění jazyku
* 1x ortodontická tryska na fixní rovnátka
* Nabíjecí stojan (společný) s odkládacím prostorem pro příslušenství