Zubní kartáček ETA Sonetic 0710 90000 modrý

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Revoluční technologie v péči o dentální hygienu vašich dětí. Sonická technologie MOVE+, technologie microBUBBLES, chytrý dvouminutový časovač.

399 Kč    
Kód produktu ETA071090000
Značka ETA
Kategorie Zubní kartáčky
 

Popis:

Ta správná péče pro zdravé dětské zoubky

Revoluční technologie v péči o dentální hygienu ETA SONETIC je skvělou volbou pro prevenci zubního kazu i budování správných návyků už v období růstu nových zoubků. Dětský zubní kartáček ETA SONETIC odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory o poznání lépe než běžné manuální kartáčky. Pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu, zubnímu kameni nebo zánětu dásní. Bez zdravých dásní se totiž zdravý chrup neobejde.

Chytrý a efektivní kartáček, se kterým je zábava

Tento zubní kartáček byl vyvinutý speciálně pro děti a při čištění zubů a dásní je velmi šetrný, ale přesto efektivní. Díky technologii microBUBBLES a sonické technologii MOVE+ dokáže čistit zuby až 16 000 pohyby za minutu, a efektivněji tak odstranit plak i bakterie.

Má velmi dlouhou výdrž v závislosti na typu použité baterie – při každodenním používání běžně vydrží 3–7 měsíců. Chytrý dvouminutový časovače s 30vteřinovými intervaly pomáhá rovnoměrně čistit jednotlivé části ústní dutiny a signalizuje, že je čas přesunout se na další patro dětských zoubků. S barevným podsvícením je to navíc ohromná zábava.

Kompletní výbava na několik let nebo pro dva sourozence

V balení najdete hned dva zubní kartáčky. Jeden pro děti ve věku 3–6 let a jeden pro děti ve věku 7–10 let. Kartáčky jsou opatřeny kvalitními jemnými DuPont štětinami pro citlivý dětský chrup a dásně. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná tak, aby se dětem pohodlně držela a nevyklouzávala z dlaně. Celý výrobek je navíc vodotěsný. Kartáček funguje na 1 ks baterie AAA, která je součástí balení.

Technické parametry:

Nezařazeno:
Typ: sonický
Úložný prostor: ne
Ústní sprcha: ne
Zdroj energie: baterie AAA
Časovač: ano
SMART Funkce: ne

Rozměry produktu:
Šířka: 2.5 cm
Výška: 17.5 cm
Hloubka: 2.5 cm
Hmotnost: 0.033 kg

Rozměry balíku:
Šířka: 8 cm
Výška: 23 cm
Hloubka: 4 cm
Hmotnost: 0.075 kg

Specifikace:

Dětský sonický zubní kartáček

* Velmi účinné, ale zároveň šetrné čištění zubů a dásní díky sonické technologii MOVE+
* Extrémně dlouhá několikaměsíční výdrž (v závislosti na typu použité baterie 3 až 7 měsíců při každodenním použití 2x2 minuty)
* Odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory lépe, než běžné manuální kartáčky - technologie microBUBBLES účinně čistí nečistoty i v mezizubním prostoru
* Chytrý 2minutový časovač - pro rovnoměrné čištění jednotlivých částí úst každých 30 vteřin upozorní na přechod k další části
* Barevné světlo pro zábavnější čištění a upoutání pozornosti dítěte
* Součástí balení jsou 2 zubní kartáčky (1x pro děti 3-6 let, 1x 7-10 let)
* Kartáčky jsou opatřeny kvalitními jemnými DuPont štětinami pro citlivý dětský chrup a dásně
* Protiskluzové a voděodolné provedení
* Ergonomická rukojeť
* Jednoduchá výměna nástavců
* Snadné ovládání a údržba
* Provoz na 1 ks baterie AAA (součástí balení)