Zubní kartáček ETA Sonetic 1707 90000 bílý

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5

Sonický kartáček ETA SONETIC s technologií MOVE+ a microBUBBLES šetrně čistí zuby až 31 000 pohyby/min. V balení s UV sanitizérem.

1 599 Kč    
Kód produktu ETA170790000
Značka ETA
Kategorie Zubní kartáčky
 

Popis:

Zdravé zuby na prvním místě

Zubní kartáček ETA Sonetic v elegantním bílém provedení, které se bude hodit do každé koupelny, vám poskytne komplexní péči o vaše zuby i celou ústní dutinu. Svou účinností předčí běžné manuální kartáčky, a kromě dokonale vyčištěných zubů příjemně masíruje také dásně. Nabízí hned několik režimů čištění, a tak se přizpůsobí vašim potřebám.

Nová technologie ve vaší koupelně

Díky inovativní sonické technologii MOVE+ vyvine kartáček ETA Sonetic až 31 000 pohybů za minutu. Zuby tak vyčistí precizně už za 2 minuty, tedy za dobu stanovenou zubaři jako dostačující pro efektivní vyčištění chrupu.

Stopky si však do koupelny brát nemusíte, zubní kartáček ETA pohlídá čas za vás. Po každých 30 sekundách zazní signál, který vám napoví, že se máte přesunout k další čtvrtině ústní dutiny. Pokud si každé patro pomyslně rozdělíte na dvě části, máte jistotu, že jste se každému zákoutí věnovali dostatečně dlouho.

Technologie microBUBBLES se pak postará čištění mezizubních prostorů. Vaše ústní dutina tak dostane komplexní péči, což pocítíte okamžitě po vyčištěni, ale i v dlouhodobém horizontu.

V balení na vás čekají 3 kartáčky, které díky UV sanitizéru zůstanou hygienicky čisté. UV světlo kartáčky po každém použití dezinfikuje a zničí až 99,9 % bakterií.

Šetrná péče o vaši ústní dutinu

Zubní kartáček ETA Sonetic je navíc šetrný i k citlivým zubům. Při čištění si můžete vybrat ze tří režimů – Intenzivní, Šetrný a Masáž pro lepší prokrvení dásní.

Dlouhá výdrž

Kartáček ETA Sonetic vydrží v provozu neskutečně dlouho. O tom, kolik síly mu ještě zbývá, vás bude informovat kontrolka. Další kontrolka pak značí nabíjení a následně i plný stav baterie. Nabíjení probíhá indukčně, tedy bezdrátově.

Kartáček je samozřejmě voděodolný (skupina IPX7).

V balení naleznete tělo kartáčku, 3 barevně odlišené hlavice se štětinami DuPont a nabíjecí stojan s UV sanitizérem.

 

ETA na tento produkt navíc poskytuje bezplatnou prodlouženou záruku 3 roky na akumulátor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

Nezařazeno:
Typ: sonický
Počet oscilačních pohybů za minutu: 31000
Úložný prostor: ano
Ústní sprcha: ne
Zdroj energie: aku (Li-ion)
Časovač: ano
SMART Funkce: ne

Rozměry produktu:
Šířka: 15 cm
Výška: 26.5 cm
Hloubka: 8 cm
Hmotnost: 0.52 kg

Rozměry balíku:
Šířka: 22.5 cm
Výška: 22.5 cm
Hloubka: 8 cm
Hmotnost: 0.76 kg

Specifikace:

Sonický zubní kartáček s UV sanitizérem

* Šetrné čištění zubů a dásní díky sonické technologii MOVE+ (až 31000 pohybů/min.)
* Kartáček je mimo jiné vhodný také pro osoby s citlivými zuby a dásněmi náchylnými ke krvácení (pomáhá zlepšovat a udržovat dásně zdravé)
* Odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory lépe, než běžné manuální kartáčky - technologie microBUBBLES účinně čistí nečistoty i v mezizubním prostoru
* Maximální hygiena - dezinfekce kartáčků pomocí UV sanitizéru ničí až 99,9 % bakterií

* 3 režimy čištění: intenzivní, šetrné a masáž pro lepší prokrvení dásní
* Chytrý 2minutový časovač - pro rovnoměrné čištění jednotlivých částí úst každých 30 vteřin upozorní na přechod k další části
* Extrémně dlouhá výdrž
* Akumulátorový provoz - 3.7 V Li-ion
* Bezdrátová (indukční) technologie nabíjení pro pohodlnou a bezpečnou obsluhu (vodotěsný povrch)
* Voděodolné provedení kartáčku IPX7
* Snadná výměna nástavců
* Světelná signalizace provozu a nabíjení
* Prodloužená záruky 3 roky na akumulátor


Příslušenství:
* 3x hlavice kartáčku
* Nabíjecí stojan s UV sanitizérem